повернутись на головну сторінку карта сайту написати листа повернутись на головну сторінку
 
 
ПРО НАС
 

ВАТ "Агрокультура" було створено в 1995 р. внаслідок реструктуризації Державного комунального підприємства "Квіти Львова". З того часу фірма стабільно працює на квітковому ринку України, підтверджуючи репутацію надійного ділового партнера, успішного виробника і реалізатора високоякісної продукції.


Головним напрямком діяльності фірми є вирощування та реалізація рослин для внутрішнього та зовнішнього озеленення. У відповідності до специфіки місця, підприємство пропонує кілька груп рослин, які мають сподобатися споживачам та гідно прикрасити їх довкілля.

Для оздоблення терас та балконів стають у нагоді сурфінія, пеларгонія, фуксія, плектрантус, лізімахія, бакопа, вербена та інші ампельні рослини. В квітниках чудово виглядають петунія, сальвія, агератум, бальзамін, сенетті, цинерарія, колеус, лобелія, чорнобривці, хризантеми, інші одно- та багаторічні рослини. Прикрасити внутрішній інтер'єр можна завдяки азалії, пуансетії,  цикламену, бегонії, фікусам та пальмам. І наче в Едемському саду можна відчути себе, висадивши на присадибній ділянці кипарисовик, тую, ялівець, інші хвойні та листяні – барбарис, бересклет, жимолость, клен, акацію, разом з ґрунтопокривними рослинами – молодилом, лавандою, седумом, аюгою.

На території підприємства працює фірмовий магазин, а реалізація квітів здійснюється як гуртом, так і вроздріб, що дозволяє щороку поповнювати новими клієнтами широку мережу замовників по всій країні. Значну частину замовників складають постійні клієнти, для яких діє гнучка система знижок. Одним з важливих факторів в роботі фірми є тісна співпраця з іноземними партнерами на основі довгострокових взаємовигідних контрактів.

Успіх ВАТ "Агрокультура" забезпечує насамперед кваліфікований колектив, який постійно працює над удосконаленням виробничих процесів, докладає максимум зусиль, знань, творчої наснаги, забезпечуючи стабільність виробництва, відмінну якість продукції, високу культуру обслуговування та доступні ціни.Новітні технології, європейські критерії якості, постійне вдосконалення та розширення асортименту продукції є ознаками фірми високого рівня, яка працює на перспективу і впевнена в своєму майбутньому.

© 2006-2008 Agrokultura